Shporta

0 Produkti - 0L

Shtëpia Botuese Toena

Të dhënat e Librit

Vdekja ime e parakohshme

Author:

800L

ISBN: 978 – 99943 – 1 – 426– 3
Formati: 14×20 cm
Faqe: 384

 

Kategoritë ,
Shpërndaje në rrjetet sociale:

Përshkrimi

Një nga romancierët më të mirë të letërsisë bashkëkohore shqiptare vjen këtë herë me një roman ku ngërthehet realiteti shqiptar; skenat dhe prapaskenat e politikës dhe politikanëve shqiptarë nën një stil të ri, tejet origjinal dhe të papërsëritshëm.
Me një strukturë të veçantë, të denjë për një njohës të mirë të teknikave të të shkruarit, ai sendërton një vepër ku ngrihen probleme të kohës, të cilat herë zgjidhen e herë lihen të hapura për abstragime.

Vlerësime

Nuk ka asnjë vlerësim për këtë libër

Be the first to review “Vdekja ime e parakohshme”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *