Shporta

0 Produkti - 0L

Shtëpia Botuese Toena

Të dhënat e Librit

Topografitë

300L

Lloji: Poezi
Përktheu: Niko Kacalidha
Faqe: 72
Formati: 12×20 cm
ISBN: 99943 – 1 – 190 – 5

Shpërndaje në rrjetet sociale:

Përshkrimi

Në këtë vëllim me poezi, të shkrimtarit grek Kapsali, mbizotëron poezia erotike, e cila qëndron larg banales, dhe shumë afër të magjishmes. Ato mbulohen nga ëmbëlsia, emocioni dhe na bëjnë të përjetojmë momentet tona më të dashura. Edhe pse me një numër të paktë poezish, libri është i mbushur me ndjenjë.

Vlerësime

Nuk ka asnjë vlerësim për këtë libër

Be the first to review “Topografitë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *