Shporta

0 Produkti - 0L

Shtëpia Botuese Toena

Të dhënat e Librit

Parajsa e Stalinit

600L

Faqe: 256
Formati: 14 x 20 cm
ISBN: 99927-1-916-8

Kategoritë ,
Shpërndaje në rrjetet sociale:

Përshkrimi

Janë kujtime të autorit për regjimin stalinist në Rusi. Tregohet për mënyrën se si Stalini e organizonte dhe e mbante pushtetin.

Vlerësime

Nuk ka asnjë vlerësim për këtë libër

Be the first to review “Parajsa e Stalinit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *