Shporta

0 Produkti - 0L

Shtëpia Botuese Toena

Të dhënat e Librit

Kuzhina shqiptare – 500 receta tradicionale – Haki Beluli, Muhamed Fosa

600L

Faqe: 328
Formati: 16.5×23 cm
ISBN 978-99943-1-216-0

Shpërndaje në rrjetet sociale:

Përshkrimi

Qëllimi i përpilimit të këtij libri është që të njohë dhe të rrisë më mirë nivelin e përgatitjen e amvisave në familje për gatimet e gjellëve në gamë sa më të gjerë.
Këtu amvisat do të gjejnë jo vetëm mënyrat e gatimit në kuzhinë, të gjellëve me mish, me peshk, sallata të ndryshme, supa, shpendë etj., por edhe për të përgatitur një banket për miqtë e familjes si dhe mjaft asortimente të tjera në fushën e pastiçerisë, të zaireve të ndryshme si reçelra e shumë të tjerë.
Në këtë libër do të gjeni rreth 500 receta tradicionale të cilat janë të lehta për t’u përgatitur nga të gjithë.

Vlerësime

Nuk ka asnjë vlerësim për këtë libër

Be the first to review “Kuzhina shqiptare – 500 receta tradicionale – Haki Beluli, Muhamed Fosa”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *