Shporta

0 Produkti - 0L

Shtëpia Botuese Toena

Të dhënat e Librit

Kënga e asaj nate – Telemak Koça

Author:

350L

ISBN: 99943 1 033 X
Formati: 13×20 cm
Faqe: 128

 

Kategoritë ,
Shpërndaje në rrjetet sociale:

Përshkrimi

Një rrëfim i gjallë që mund të gjendet shumë lehtë në mjediset e jetës shqiptare, por që gjithmonë do të pasohet me paragjykime. Romani përshkruan ngjarjet që kur lindi Vangjelica (Lica) e deri në planet e saj për martesë. Por jo çdo gjë shkon sipas parashikimit, një ndodhi e re futet në skenë dhe themelet e rrëfimit do të luhaten

Vlerësime

Nuk ka asnjë vlerësim për këtë libër

Be the first to review “Kënga e asaj nate – Telemak Koça”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *