Shporta

0 Produkti - 0L

Shtëpia Botuese Toena

Të dhënat e Librit

Ilirët

1,600L

Faqe: 516
Formati: 16.5 x 20 cm
ISBN: 99927-1-609-6

Kategoritë ,
Shpërndaje në rrjetet sociale:

Përshkrimi

Historia e ilirëve, jeta, kultura dhe simbolet e tyre parë nën këndvështrimin e historianit kroat Aleksandër Stipçeviq.

Vlerësime

Nuk ka asnjë vlerësim për këtë libër

Be the first to review “Ilirët”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *