Shporta

0 Produkti - 0L

Shtëpia Botuese Toena

Të dhënat e Librit

Hulumtime filozofike

800L

Përktheu: Krist Shtuf
ISBN: 99927-1-586-3
Formati: 14×20 cm
Faqe: 1000

 

Kategoritë ,
Shpërndaje në rrjetet sociale:

Përshkrimi

Vepra Hulumtime filozofike është një nga veprat filozofike më me influencë të shekullit XX. Shqyrton konceptet e të kuptuarit, të arsyetimit, të sugjerimeve, të logjikës, të gjendjeve të ndërgjegjes, si dhe shumë çështje të tjera. Shërben si studim themelor për të gjithë studentët e filozofisë.

Vlerësime

Nuk ka asnjë vlerësim për këtë libër

Be the first to review “Hulumtime filozofike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *