Shporta

0 Produkti - 0L

Shtëpia Botuese Toena

Të dhënat e Librit

Fjalori im i parë i ilustruar  (shqip-anglisht-italisht)

1,200L

Përktheu: Meri Toçi
ISBN:  978-99943-1-428-7
Formati: 16.5×23 cm
Faqe: 168

 

Kategoritë ,
Shpërndaje në rrjetet sociale:

Përshkrimi

Një fjalor argëtues dhe i dobishëm, në të njëjtën kohë, për të gjithë fëmijët dhe për ata prindër e mësues që dëshirojnë që fëmijët e tyre të studiojnë një gjuhë të huaj. Në fjalor janë zgjedhur fjalë  që i përkasin jetës së përditshme, në familje, në shkollë, në shtëpi, në lojëra.

Çdo fjalë është e shoqëruar me ilustrime me ngjyra, gjë që e bën librin më tërheqës dhe më të lehtë për të memorizuar çdo fjalë në mendjen e fëmijës.

Mësoni duke u argëtuar me këtë fjalor!

 

Vlerësime

Nuk ka asnjë vlerësim për këtë libër

Be the first to review “Fjalori im i parë i ilustruar  (shqip-anglisht-italisht)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *