Shporta

0 Produkti - 0L

Shtëpia Botuese Toena

Të dhënat e Librit

Enciklopedi e ilustruar për fëmijë

1,990L

Faqe: 136
Formati: 21 x 25 cm
ISBN: 99927 – 1 – 436 – 0

Shpërndaje në rrjetet sociale:

Përshkrimi

Një enciklopedi e kompletuar, me format të madh dhe me 136 faqe. Brenda saj fëmijët do të marrin të dhëna dhe informacionin që u duhet nga të gjitha fushat e jetës. Fëmija pajiset kështu me dije nga historia, gjeografia, shkencat e tjera dhe mbi njerëzit në përgjithësi. Tepër e nevojshme dhe e domosdoshme për fëmijët!

Vlerësime

Nuk ka asnjë vlerësim për këtë libër

Be the first to review “Enciklopedi e ilustruar për fëmijë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *