Shporta

0 Produkti - 0L

Shtëpia Botuese Toena

Të dhënat e Librit

DISIPLINA NË KLASËN MËSIMORE

1,600L

ISBN: 99927 1 852  8
Formati: 16,5×23 cm
Faqe: 504

 

Shpërndaje në rrjetet sociale:

Përshkrimi

Metodë didaktike, ku çdo mësues dhe edukator do të pajiset me aftësi profesionale. Përveç përvojës 30 vjeçare si mësues, autori rendit këtu edhe teoritë e studiuesve botërorë në këtë fushë. Për mësues dhe për studentë të shkollave të mësuesisë!

 

Vlerësime

Nuk ka asnjë vlerësim për këtë libër

Be the first to review “DISIPLINA NË KLASËN MËSIMORE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *