Shporta

0 Produkti - 0L

Shtëpia Botuese Toena

Të dhënat e Librit

Berati, 24 shekuj histori, art dhe kulturë

1,000L

Lloji: Udhërrëfyes turistik
ISBN: 978-99943-1-714-1
Formati: 12×20
Faqe: 160

Kategoria
Shpërndaje në rrjetet sociale:

Përshkrimi

Xhami, kisha, manastire, lagje karakteristike, kështjella, gjueti, hiking, rafting, klimë malore, ushqime tradicionale, festa tradicionale, peizazhe të mahnitshme, mjedise të pazbuluara më parë janë pjesë e aventurave të jashtëzakonshme.

Për këtë Berati është i lumtur dhe ju mirëpret që të bëheni pjesë e eksperiencës së tij

Vlerësime

Nuk ka asnjë vlerësim për këtë libër

Be the first to review “Berati, 24 shekuj histori, art dhe kulturë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *