Shporta

0 Produkti - 0L

Shtëpia Botuese Toena

Të dhënat e Librit

Baloshi, keci, iriqi… dhe të tjerët

Author:

1,200L

Faqe: 76
Formati: 21x30cm
ISBN: 99927-1-761-0

Shpërndaje në rrjetet sociale:

Përshkrimi

Përmbledhje me vjershat dhe poemat humoristike më të bukura të autorit, të ilustruara.

Vlerësime

Nuk ka asnjë vlerësim për këtë libër

Be the first to review “Baloshi, keci, iriqi… dhe të tjerët”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *