Shporta

0 Produkti - 0L

Shtëpia Botuese Toena

Të dhënat e Librit

Atlas i Kafshëve

1,200L

Shpërndaje në rrjetet sociale:

Përshkrimi

Ky libër, Atlas i Kafshëve, i cili është i ideuar dhe formuluar kryesisht për fëmijët e moshës nga 5 deri në 8 vjeç, u mundëson atyre të njihen me gjithë kafshët e botës, me gjeografinë e shpërndarjes së tyre si dhe me karakteristikat dhe mënyrën e të ushqyerit të secilit. Në më shumë se 40 faqe të ilustruara, nëpërmjet teksteve të shkurtra dhe të thjeshta fëmijët do të zbulojnë kafshët që popullojnë të pesë kontinentet dhe do të mund të mund të krijojnë një përfytyrim të qartë të tyre.

Atlas
Përktheu: Durim Taçe
Faqe: 48
Formati: 21×29.7 cm
ISBN: 99943 – 1 – 098 – 4

Vlerësime

Nuk ka asnjë vlerësim për këtë libër

Be the first to review “Atlas i Kafshëve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *