Shporta

0 Produkti - 0L

Shtëpia Botuese Toena

Të dhënat e Librit

As Miço, as Muço

Author:

500L

Kategoria: Tregime
Faqe: 232
Formati: 14 x 20 cm
ISBN: 99927-1-722-X

Shpërndaje në rrjetet sociale:

Përshkrimi

Përmbledhje me skica dhe tregime humoristike për kohën e monizmit. Janë të shoqëruara edhe me ilustrime.

Vlerësime

Nuk ka asnjë vlerësim për këtë libër

Be the first to review “As Miço, as Muço”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *